Brodit Headrest Bevestiging VESA

Brodit
7320282170585
Bestel
  • Beschrijving

Brodit Headrest Bevestiging VESA

Voor Zebras-basisbehuizing (P1080383-602) met externe batterij (P1080383-603)

Met de MultiMoveClip met snelle ontgrendeling kunt u uw houder eenvoudig tussen locaties verplaatsen. Door functionaliteit en gemak te combineren, dragen Brodit-producten bij aan een verbeterde werkomgeving. Op maat gemaakte houder met een perfecte, stevige pasvorm. Bevestig op een voetstuk of een zeer sterk ProClip-montageplatvoorm.

Met AMPS-gaten. Gemaakt van hoogwaardig ABS/Acetaal-kunststof. Kleur: zwart. Gemaakt in Zweden.

Installatie

Lees alle instructies en bekijk de afbeeldingen voordat u het product bevestigt.

1. Monteer de MultiMoveClip: Plaats de MultiMoveClip op de gewenste positie en bevestig deze met de bijgeleverde schroeven.

2. Houd de houder boven de MultiMoveClip. Druk hem naar beneden op de MultiMoveClip zodat hij op zijn plaats klikt. Verwijder de houder: Druk de ontgrendelingshendel naar voren en schuif het apparaat omhoog, weg van de MultiMoveClip.

3. Houd het apparaat boven de houder. Schuif/druk hem recht in de houder zodat hij goed op zijn plaats wordt gehouden. Verwijder het apparaat: Trek het apparaat recht uit de houder.

4. Het product is op zijn plaats.